O nas

Katarzyna Zbiegień

Manager w MDDP Outsourcing

Specjalizacja: rozliczenia VAT, outsourcing, wdrażanie nowych klientów

Z zawodu jestem ekonomistą z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Pracę w tej branży zaczynałam jako księgowa w biurze rachunkowym. Po niedługim czasie zaczęłam specjalizować się w zakresie podatku VAT. W swojej pracy dążę do automatyzacji i optymalizacji procesów związanych z VAT, a także wzrostu efektywności wykonywanych prac, poprzez umiejętne zarządzanie zespołem i wiedzą. 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego — Wydziału Ekonomia. Uzyskałam również certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów, a także liczne szkolenia z zakresu podatku VAT.  

W warszawskim biurze MDDP Outsourcing pełnię funkcje Managera VAT, a z firmą związana jestem od 2013 roku. Jako jedna z pierwszych tworzyłam dział VAT, który do dzisiaj wspiera działy księgowe. W MDDP Outsourcing zajmuję się obsługą klientów w zakresie podatku VAT, pomagając w rejestracji, przygotowując rozliczenia podatkowe, na obsłudze kontroli podatkowej kończąc. Z biegiem czasu, wraz ze zdobytym doświadczeniem coraz umiejętniej wykorzystuję swoją wiedzę. Dużą satysfakcję czerpię ze wspierania wdrożeń nowych Klientów, a także pełnienia funkcji osoby odpowiedzialnej za VAT w spółkach, w których dostarczamy outsourcing wybranych zagadnień księgowych i podatkowych. Wiem, że nasi Klienci oczekują wiedzy na najwyższym poziomie i moim celem jest zapewnienie im tego w codziennej pracy.