O nas

Michał Stanioszczyk

Dyrektor Księgowości w MDDP Outsourcing

Jestem księgowym z zawodu i powołania. Z księgowością jestem związany już w zasadzie od liceum ekonomicznego, a zawodowo pracuję w księgowości od 2005 roku.

W swojej codziennej pracy zarządzam zespołami ekspertów odpowiedzialnych za jakościową obsługę Klientów w zakresie księgowości. Doświadczenie zawodowe zbierałem w biurach rachunkowych, obsługując firmy z różnych branż, działających zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Doskonale wiem, jak zaoferować każdemu Klientowi komfort w prowadzeniu działalności i kontrolę nad sprawozdawczością finansową.

Jestem absolwentem Politechniki Radomskiej i posiadam certyfikaty nadawane przez SKWP.

W MDDP Outsourcing zajmuję się obsługą Klientów działających w dużych grupach kapitałowych oraz wsparciem managerów w dostarczaniu usług najwyższej jakości. Na co dzień obsługuję Klientów z wielu branż, m.in. nieruchomości, farmacji, energetycznej, OZE oraz w produkcji. Praca w outsourcingu dla różnych branż, pozwala na dokładne poznanie specyfiki zagadnień rachunkowych związanych z nowoczesnymi i specjalistycznymi przedsiębiorstwami. Biuro rachunkowe w Warszawie jest codziennym miejscem mojej pracy.

Największą satysfakcję daje mi poczucie, że Klient może skupić się na biznesie, a dane do swoich strategicznych decyzji dostaje od nas.