O nas

Monika Biziewska

Junior Manager w MDDP Outsourcing

W branży outsourcingu usług księgowych pracuję od ponad 10 lat.

Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ukończyłam również studia podyplomowe na WSB w Chorzowie na kierunku Controling i audyt wewnętrzny. Ponadto ukończyłam kurs na Głównego Księgowego zakończony certyfikatem.

W katowickim oddziale MDDP Outsourcing pełnię funkcję Junior Managera zespołu księgowego. Dla swoich Klientów prowadzę wraz z zespołem księgi rachunkowe oraz uproszczone formy księgowości. W swojej codziennej pracy stawiam na jakość i dokładność prowadzonych rozliczeń. Staram się zrozumieć środowisko biznesowe Klienta i być dla niego partnerem od strony księgowej. Rozwój klienta czy jego ekspansja na nowe rynki, to dla mnie motywacja do działania, aby jeszcze lepiej dostosować się do nadchodzących wyzwań.

Świat nieustannie się zmienia we wszystkich aspektach, dlatego nadążenie za zmianami daje mi możliwość do nieustającego doskonalenia się. W MDDP Outsourcing jest to kluczowy wyznacznik przy realizacji celów. Bardzo cenię fakt, że wraz z innymi ekspertami mogę pracować nad wieloma zróżnicowanymi zadaniami księgowymi, dzięki czemu nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę i doświadczenie, co potem przekłada się standardy naszej obsługi.