O nas

Szymon Churski

Partner odpowiedzialny za MDDP Outsourcing

Szymon Churski - Partner MDDP OutsourcingKiedy w 1913 roku Henry Ford zrealizował swoje marzenie i plan – taśmową linię montażową, nie tylko nie przypuszczał, że stworzy rewolucyjne zasady produkcji przemysłowej, ale również wskaże jak efektywnie wykorzystywać zasoby przedsiębiorstwa.

Miał on świadomość, że jego firma powinna budować swoją przewagę konkurencyjną poprzez specjalizowanie się w masowej produkcji samochodów dostępnych dla „każdego” m.in. poprzez specjalizację w wykonywaniu czynności. Kilka lat później sam H. Ford podał często przywoływaną podstawę outsourcingu: “Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”. H. Ford rozumiał własne kluczowe kompetencje, ale nawet obecnie jest to wyzwanie, z którym nie radzi sobie wiele firm.

A przecież tylko wtedy można zrozumieć czy np. księgowość jest kluczową kompetencją a w konsekwencji czy warto się specjalizować w księgowości, aby: budować przewagę konkurencyjną, tworzyć nowe produkty, zwiększać sprzedaż lub podnosić efektywność?

W MDDP staramy się stworzyć Państwu alternatywę. Dotychczasowa praktyka pokazuje, że nasi Klienci oczekują wszechstronnych usług i produktów, a naszą ambicją jest ich dostarczanie. Dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje oraz wykorzystując dotychczasowe doświadczenia i analizując Państwa potrzeby rozwijamy nowe produkty – zwłaszcza te oparte o narzędzia informatyczne. Bez inwestowania własnych środków (co jest istotą outsourcingu obejmującą również outsourcing księgowości) w naszej ofercie można znaleźć rozwiązania, które podniosą jakość i efektywność Państwa pracy.

W przypadku Państwa większych przedsięwzięć, oprócz podstawowych usług, jesteśmy przygotowani do wsparcia Państwa we wdrażaniu systemów zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami, proponowania usprawnień do podniesienia efektywności procesów biznesowych, tworzenia rozwiązań łączących wiele specjalności.

Zapraszam do współpracy.