O nas

Szymon Churski

Partner w MDDP Outsourcing

Szymon pracuje w MDDP Outsourcing od 2009 roku, obecnie pełni rolę Partnera. Dołączając do organizacji, wniósł kilkunastoletnie doświadczenia w pracy dla różnych branż. W przeszłości realizował projekty zarówno informatyczne w obszarze wdrażania i budowania systemów aplikacyjnych, jak i reorganizacyjne – najczęściej kompleksowe, łączące wiele specjalizacji i kompetencji oraz prowadzące do wdrożenia zarówno najlepszych praktyk organizacyjnych, jak i do automatyzacji oraz usprawnień. Szymon odpowiada przede wszystkim za linię usług kadrowych, płacowych i innych im towarzyszących, realizowaną w biurach MDDP Outsourcing w Katowicach i Warszawie oraz za wiele elementów wewnętrznego compliance.

„Nie tylko Ci, którzy mnie nie znają dowiedzą się kilku najistotniejszych faktów o mnie i moim udziale w budowaniu MDDP Outsourcing. Piszę o „budowaniu”, ponieważ w MDDP Outsourcing nie tylko wykonujemy swoje codzienne zadania dla Klientów, ale również realizujemy projekty tworzące z nas lepszą firmę, z pełniejszą ofertą dla Klientów, stanowiącą ciekawsze miejsce pracy dla naszych koleżanek i kolegów.

 To w MDDP Outsourcing nadszedł ten czas, w którym mogę „przekuć” bagaż wiedzy, praktyk branżowych, rozwiązań aplikacyjnych, umiejętność do przeprowadzania zmian na konkretne rozwiązania. A w konsekwencji na wartość dla Klientów.

 Moją własną ambicją jest, aby z MDDP, outsourcing nie był podróżą w nieznane. Aby fundamenty koncepcji outsourcingu, czyli wykorzystanie eksperckich rozwiązań i usług podmiotu zewnętrznego za ułamek kosztów i jego kontrybuowanie do optymalnego rozwoju przedsiębiorstwa, były dostępne dla jak najszerszego grona firm. Być może, do czego zapraszam, wspólnie wyruszymy w taką podróż.”