O nas

Wojciech Radzikowski

IT Manager w MDDP Outsourcing

Specjalizacja: Budowa i rozwój systemów oraz procesów finansowo księgowych, zarządzanie i przetwarzanie danych

Z pracą w księgowości związany jestem od ponad 21 lat. Moje doświadczenie rozpocząłem jako księgowy, a po zdobyciu 10 lat doświadczenia oficjalnie rozpocząłem karierę przy rozwoju systemów księgowych oraz przetwarzaniu danych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w księgowości bardzo dobrze rozumiem tzw. „biznes” co znacząco ułatwia komunikację i zrozumienie. W swojej pracy zajmuje się budowaniem rozwiązań, które usprawniają działanie firmy. Koncentruję się przede wszystkim na automatyzacji, podnoszącej wydajność i efektywność oraz minimalizującej koszty w firmie. Głównym celem jest wyeliminowanie pracy ludzkiej i redukcja ryzyka popełnienia błędów. Często udaje się to osiągnąć poprzez stworzenie odpowiednich integratorów bądź interfejsów pomiędzy programami lub automatów zastępujących ręcznie wykonywane prace.

W warszawskim biurze MDDP Outsourcing tworzę rozwiązania, które usprawniają pracę księgowych. Zarówno w aspekcie wdrażania nowych klientów jak i usprawnianie i budowania procesów. W pracy kieruje się nie tylko kwestią podnoszenia wydajności i efektywności, ale również bezpieczeństwem. Dzięki budowanym rozwiązaniom organizacja podnosi swoją efektywność i eliminuje ryzyka prowadzenia działalności.

Od zawsze stawiałem na ciągły rozwój, chętnie uczę się nowych rzeczy, a zdobywane nowe doświadczenia staram się wykorzystywać swoje pracy. W ostatnim czasie bardzo interesuje mnie zastosowanie sztucznej inteligencji w celu usprawnienia pracy.