O nas

Aleksandra Stawowy

Junior Manager w MDDP Outsourcing

Od trzynastu lat jestem związana z outsourcingiem usług kadrowo-płacowych, a od trzech lat zarządzam zespołem specjalistów w dziale kadr i płac. Odbyłam wiele szkoleń i kursów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także zarządzania zespołem.

Jestem absolwentką wyższych studiów językoznawstwa stosowanego na Uniwersytecie Śląskim, ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie finansami przedsiębiorstw” na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

W MDDP Outsourcing pracę rozpoczęłam w 2015 roku jako Specjalista ds. Kadr i Płac w Katowicach, a dzięki zaangażowaniu i zdobytemu doświadczeniu zarządzam obecnie zespołem wykwalifikowanych specjalistów jako Junior Manager.

W MDDP Outsourcing zajmuję się obsługą Klientów w zakresie kadrowo-płacowym i stale  wspieram swój zespół we wdrażaniu nowych projektów. Obsługuję Klientów z pełnym zaangażowaniem, co ma swoje przełożenie na wieloletnią współpracę i zadowolenie ze świadczonych przez nas usług kadrowo – płacowych. Zadowolenie naszych Klientów, to dla mnie zawsze najcenniejsze wyróżnienie i satysfakcja, które motywują mnie do dalszych działań.

W pracy najważniejszy jest dla mnie zespół, szacunek, wsparcie, a także profesjonalne podejście do zadań. Moim mottem życiowym jest zasada złotej reguły -„traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany” i ma ogromny wpływ na relacje interpersonalne. Te wartości stanowią solidny fundament, który pozwala zbudować stabilny i efektywny zespół specjalistów, najlepszych w outsourcingu usług kadrowo-płacowych.