O nas

Alicja Kostyra

Manager w MDDP Outsourcing

Z branżą outsourcingu usług księgowych i podatkowych związałam się blisko piętnaście lat temu. Prowadzę rozliczenia podatkowe dla Klientów, w szczególności w zakresie podatku VAT.

Jestem też skrupulatnym obserwatorem zmian w przepisach i orzecznictwie VAT. Wiem, że nieustannie zmieniający się system podatkowy wymaga szybkiego dostosowania bieżących rozliczeń, dlatego — wraz z moim zespołem specjalistów podatkowych — stale przystosowujemy systemy księgowe i automatyzujemy zagadnienia w zakresie obsługi Klientów, dążąc jednocześnie do automatyzacji procesów księgowych.

Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

W warszawskim biurze MDDP Outsourcing pełnię funkcję Managera w Zespole VAT, dbam o poprawność i szybkość rozliczeń.  Zajmuję się profesjonalną obsługą w zakresie rejestracji VAT, kompleksowego przygotowania rejestrów VAT, rozliczania podatku VAT, wewnętrznych audytów oraz analiz podatkowych. Jakość, którą kieruję się w codziennej pracy, buduję na dążeniu do perfekcjonizmu.

Kluczowe jest dla mnie skupienie się na ludziach. Daję im wsparcie w osiągnięciu celów indywidualnych oraz zespołowych. Najbardziej cenię sobie możliwości permanentnego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań zarówno merytorycznych, jak i technologicznych.