O nas

Michał Bartosiński

IT Senior Manager w MDDP Outsourcing

Jestem specjalistą IT w obszarze finansów i księgowości.  Posiadam ponad dwadzieścia lat doświadczenia z systemami finansowo-księgowymi, kadrowo-płacowymi i systemami obiegu dokumentów – zarówno, jeżeli chodzi o ich produkcję, wdrażanie, integrację, a także nadzór nad podwykonawcami. Kluczowe dla mnie doświadczenie zawodowe zdobyłem, pracując przez trzy lata jako wdrożeniowiec systemu kadrowo płacowego i finansowo księgowego oraz przez dziesięć lat pracując jako programista systemu finansowo-księgowego.

Jako Senior Manager w MDDP Outsourcing w Warszawie, od siedmiu lat zajmuję się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań usprawniających pracę działów finansowo księgowych. Na co dzień nadzoruję pracę zespołu IT oraz kilku podwykonawców zewnętrznych.

Ukończyłem studia wyższe na kierunku Inżynieria Oprogramowania.

W MDDP Outsourcing nieustannie realizujemy ciekawe projekty, w których biorę czynny udział, m.in. z zaprojektowanie, stworzenie od podstaw oraz wdrożenie wewnętrznego systemu do ewidencji czasu pracy i fakturowania klientów, wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów opartego na platformie WEBCON.BPS oraz automatyzacji i robotyzacji procesów pobierania wyciągów bankowych, oraz importowania przelewów z/do systemów bankowych, na podstawie platformy UIPath.

Osobiście dbam o maksymalne wykorzystanie technologii IT w celu poprawy jakości i szybkości usług outsourcingowych w naszej organizacji. W pracy liczą się dla mnie efekty, które można zaobserwować w codziennej pracy oraz nieustanne usprawnianie i automatyzacja procesów.

Bardzo cenię sobie profesjonalizm partnerów i podwykonawców, z którymi współpracuję. Efekty moich działań tj. m.in. prawidłowe działanie narzędzi i systemów, na których (i dzięki którym) pracują moje koleżanki i koledzy — są moją największą nagrodą i motywującą mnie do dalszej pracy.