O nas

Kinga Miszyn

Senior Manager w MDDP Outsourcing

Specjalizacja: usługi kadrowe i płacowe

Posiadam 14-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz procesami w outsourcingowymi.  Pracowałam dla wielu dużych firm, gdzie z sukcesami budowałam oraz rozwijałam usługi zewnętrznej administracji płac i kadr. Najszersze doświadczenie zdobyłam pracując w środowisku międzynarodowym, gdzie byłam m.in. odpowiedzialna za wdrażanie certyfikatów jakości ISO i ISAE oraz zasad bezpieczeństwa w przetwarzaniu danych RODO.

W MDDP Outsourcing odpowiadam za rozwój i funkcjonowanie jednej z dwóch części działu usług kadrowo-płacowych. Zarządzam pełnym procesem kadrowo-płacowym ponad 100 spółek oraz 22-osobowym zespołem zlokalizowanym w biurze w Warszawie i Katowicach. Nadzoruję procesy w zakresie terminowości, zgodności z zasadami współpracy oraz obowiązującymi przepisami prawa.

Znam wartość jaką dla przedsiębiorców wnoszą wysokiej jakości usługi kadrowo-płacowe. Ten obszar uważam za jeden z kluczowych czynników decydujących o sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, stwarzających pewne, stabilne warunki sprzyjające rozwojowi i ekspansji.

Jestem absolwentką Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie w Łodzi. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

W życiu zawodowym i osobistym najważniejsze jest dla mnie wsparcie i współpraca. Siłą każdej organizacji są ludzie i dlatego pracuję w oparciu o relacje i budowaniu świadomości wspierania się nawzajem w zespole. Jestem tzw. „graczem zespołowym” pracującym z dużą dbałością o jakość i pasją do rozwiązywania problemów.